feedburner
Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

Argjentina - Tip Lyrics and Video

Artist

Advertisement

Tip : Argjentina

Argjentina - Tip VideoShare On Facebook

Argjentina - Tip Lyrics and Video

Mendoje si nje dedikim
Kjo per te vetmin person qe me do,dhe e di, mire
E ka nje stil old school cdo dite
Edhe kur flet ne telefon perdor vec nje ton,
Thote te dua embel-sisht

Nuk mjaftohet,sapo zgjohem ai do te jete aty
Do te japi vetem puthje dhe me lutet qe te fleme serish

Zemer je tip tip je I pari
Ti ti qe di te me duash dhe me rri prane
Dhe vetem ti ti sdi te ndalesh
Tip tip,qe nuk do ta humbja asnjehere ne jete

Po te doja vetem nje nate me ty
Do te njihja pak por ,edhe sot, nuk do kish kuptim
Cdo gje test eshte,dhe kur flet,me shikon, me mbron,me do,sfide
Jam e merzitur,ti vjen dhe me ngroh,kjo rikthen dhe lumturine

Nuk mjaftohet,sapo zgjohem ai do te jete aty
Do te japi vetem puthje dhe me lutet qe te fleme serish

Zemer je tip tip je I pari
Ti ti qe di te me duash dhe me rri prane
Dhe vetem ti ti sdi te ndalesh
Tip tip,qe nuk do ta humbja asnjehere ne jete

Nuk ndalen,momentet me te bukura me ty vazhdojne tjene
Me falin jete, dhe dua ta jetoj perhere
Nuk e di si e ben ate qe ben ti
di se sa here qe je prane zemra leshon beat
ke menduar tme marrosesh apo seshte kshu
nese jo atehere eshte magji

Argjentina - Tip

Related Posts

eXTReMe Tracker